ДЮФЛ 2003 PDF Друкувати
    Рейтинг Користувача: / 1
    НайгіршеНайкраще 
    Вівторок, 09 лютого 2016 02:54
    Група А
    І коло
    1 тур (21.11.2015p.)
    1.      СК Голич-Лицар-1- ДЮСШ Енергія”                        8 : 0
      2.  ФК Локомотив -2”-  ДЮСШ Дрогобич”                          3 : 11
    3.  МФК Інтер-Юніор”-  Буська ДЮСШ                          9 : 3
    ФК Львів”–вихідна.

    2 тур (28.11.2015p.)
    4. ДЮСШ Енергія” - Буська ДЮСШ                         4 : 2
      5. ФК Львів” - СК Голич-Лицар-1”3 : 5
      6. МФК Інтер-Юніор” - ФК Локомотив -2”                         5 : 1
    ДЮСШ Дрогобич” – вихідна.



    3 тур (05.12.2015p.)
      7. СК Голич-Лицар-1” - Буська ДЮСШ                   17 : 0
      8. ФК Локомотив -2” - ФК Львів”                   0 : 12
      9.  ДЮСШ Дрогобич” - МФК Інтер-Юніор”                   3 : 4
    ДЮСШ Енергія” - вихідна.

       4 тур (12.12.2015p.)
      10ДЮСШ Енергія” - ФК Локомотив -2”                  5 : 1
      11.  МФК Інтер-Юніор” - СК Голич-Лицар-1”                1 : 6
      12.  ФК Львів” - ДЮСШ Дрогобич”                  7 : 7
    Буська ДЮСШ - вихідна.
     5 тур (19.12.2015p.)
      13ДЮСШ Дрогобич” - ДЮСШ Енергія”                7 : 3
      14.  МФК Інтер-Юніор” - ФК Львів”                7 : 7
      15.  ФК Локомотив -2” -  Буська ДЮСШ                             3 : 0
    СК Голич-Лицар-1” - вихідна.
    6 тур (26.12.2015p.)
      16.  ДЮСШ “Енергія” - МФК “Інтер-Юніор”                 1 : 5
    17.  СК Голич-Лицар-1” - ДЮСШ Дрогобич”12 : 8
      18.  ФК Львів” - Буська ДЮСШ                17 : 1
    ФК Локомотив -2” - вихідна.

    7 тур (02.01.2016p.)
      19ДЮСШ “Енергія” - ФК Львів”                       2 : 10
      20.  ФК Локомотив -2” - СК Голич-Лицар-1”                       0 : 15     
      21.  ДЮСШ Дрогобич” - Буська ДЮСШ                                                    3 : 0
    МФК “Інтер-Юніор” - вихідна.

    ІІ коло
    8  тур (23.01.2016p.)
      22.   ДЮСШ Енергія -   СК Голич-Лицар-1”                             1 : 14
      23.  ДЮСШ “Дрогобич” -  ФК “Локомотив -2”                                         3 : 0
      24. Буська ДЮСШ  -     МФК “Інтер-Юніор”                             0 : 3
                 ФК Львів”–вихідна.
    9тур (30.01.2016p.)
    25. Буська ДЮСШ - ДЮСШ Енергія”                            0 : 3
    26.СК Голич-Лицар-1 - ФК Львів”                            3 : 0
    27. ФК Локомотив -2”   -МФК “Інтер-Юніор”                               1 : 5
    ДЮСШ Дрогобич” – вихідна.
    10тур (06.02.2016p.)
      28. Буська ДЮСШ- СК Голич-Лицар-1”                           0 : 3
      29.  ФК “Львів”  - ФК “Локомотив -2”                           0 : 3
      30.   МФК “Інтер-Юніор”  -  ДЮСШ “Дрогобич”                             5 : 5
           ДЮСШ “Енергія” - вихідна.
    11 тур (13.02.2016 p.)
      31. ФК Локомотив -2”  -  ДЮСШ “Енергія”                               2 : 4
    32. СК Голич-Лицар-1- МФК “Інтер-Юніор”4 : 2
    33. ДЮСШ Дрогобич”  -  ФК “Львів”                          3 : 0
    Буська ДЮСШ - вихідна.
    12тур (20.02.2016p.)
      34.   ДЮСШ Енергія-ДЮСШ Дрогобич”                                                  4 : 14
    35. ФК Львів”  - МФК “Інтер-Юніор”                       0 : 3 
    36.    Буська ДЮСШ- ФК Локомотив -2”                                      0 : 3
    СК Голич-Лицар-1” - вихідна.

    13 тур (27.02.2016p.)
      37.   МФК “Інтер-Юніор” -ДЮСШ “Енергія”               12 : 4
    38.   ДЮСШ “Дрогобич” -СК Голич-Лицар-1”                2 : 8
      39.   Буська ДЮСШ  -ФК Львів”                  3 : 0
       ФК “Локомотив -2” - вихідна.

    14тур (05.03.2016p.)
       40.   ФК Львів”  -ДЮСШ Енергія”                                           0 : 3
     41.   СК Голич-Лицар-1-   ФК “Локомотив -2”                        9 : 2
     42.   Буська ДЮСШ  -  ДЮСШ “Дрогобич”                                                0 : 3
              МФК “Інтер-Юніор” - вихідна.

    Група Б
    І коло
    1        тур (21.11.2015p.)
    1.      ДЮСШ Енергія-Інтерспорт” -  ФК Леви-2”            10 : 0
    2.      ФК Локомотив-1- Буська ДЮСШ           3 : 5
    3.      ЛАГ  -  ДЮСШ №3          4 : 3
    СК Галич-Лицар-2вихідна.

    2        тур (28.11.2015p.)
    4.      ДЮСШ Енергія-Інтерспорт” - Буська ДЮСШ           9 : 1
    5.      СК Галич-Лицар-2” - ФК Локомотив-1”           0 : 13
    6.      ФК Леви-2ЛАГ4 : 8
    ДЮСШ №3 - вихідна.
    3        тур (05.12.2015p.)
    7.      ЛАГ - ДЮСШ Енергія-Інтерспорт   0 : 1 
    8.      ФК Леви-2 - Буська ДЮСШ            2 : 10
    9.      СК Галич-Лицар-2 - ДЮСШ №3            4 : 6
    ФК Локомотив-1 - вихідна.

    4  тур(12.12.2015p.)
    10. ФК Локомотив-1” - ДЮСШ Енергія-Інтерспорт”        2 : 3
    11. Буська ДЮСШ - СК Галич-Лицар-2”       7 : 2
    12. ДЮСШ №3 - ФК Леви-2       6 : 5
    ЛАГ - вихідна.


    5 тур (19.12.2015p.)
    13. ДЮСШ Енергія-Інтерспорт - ДЮСШ №3       2 : 1
    14. СК Галич-Лицар-2ЛАГ       1 : 6
    15. ФК Леви-2 - ФК Локомотив-1       2 : 29
    Буська ДЮСШвихідна.

    6  тур (26.12.2015p.)
    16. ЛАГ - ФК Локомотив-1        6 : 8
    17. ДЮСШ №3 - Буська ДЮСШ        3 : 9
    18. СК Галич-Лицар-2” -ФК Леви-2”     3 : 4
    ДЮСШ Енергія-Інтерспорт” - вихідна.

    7  тур (02.01.2016p.)
    19. ФК Локомотив-1 - ДЮСШ №3       5 : 4
    20. ДЮСШ Енергія-Інтерспорт” - СК Галич-Лицар-2”       6 : 3
    21. ЛАГ - Буська ДЮСШ2 : 4
    ФК Леви-2 - вихідна.
      ІІ коло
    8  тур (23.01.2016p.)
    22. ФК Леви-2-  ДЮСШ Енергія-Інтерспорт”                                   2 : 18
    23. Буська ДЮСШ-ФК Локомотив-1                    2 : 3
    24. ДЮСШ №3-  ЛАГ                    4 : 4
    СК Галич-Лицар-2вихідна.

    9  тур (30.01.2016p.)
    25. Буська ДЮСШ-ДЮСШ Енергія-Інтерспорт”                     2 : 4
    26. ФК Локомотив-1-СК Галич-Лицар-2”                                            8 : 1
    27. ЛАГ-ФК Леви-2”  3 : 0
    ДЮСШ №3 - вихідна.
    10тур (06.02.2016p.)
    28. ДЮСШ Енергія-Інтерспорт-ЛАГ         5 : 2
    29. Буська ДЮСШ-ФК Леви-2                      3 : 0
    30. ДЮСШ №3-СК Галич-Лицар-2”                      6 : 2
    ФК Локомотив-1 - вихідна.

    11тур(13.02.2016p.)
    31. ДЮСШ Енергія-Інтерспорт-  ФК Локомотив-1”                     4 : 8
    32. СК Галич-Лицар-2”  -Буська ДЮСШ                    0 : 3
    33. ФК Леви-2-ДЮСШ №3                4 : 4
    ЛАГ - вихідна.

    12тур (20.02.2016 p.)
    34. ДЮСШ №3- ДЮСШ Енергія-Інтерспорт                 1 : 6
    35. ЛАГ-СК Галич-Лицар-2”                5 : 5
    36. ФК Локомотив-1-ФК Леви-2        12 : 1
    Буська ДЮСШвихідна.

    13тур (27.02.2016p.)
    37. ДЮСШ №3-ФК Локомотив-1            8 : 10
    38. СК Галич-Лицар-2-   ДЮСШ Енергія-Інтерспорт”                           2 : 9
    39. Буська ДЮСШ- ЛАГ        9 : 3
        ФК Леви-2 - вихідна.

    14тур (05.03.2016p.)
    40. ФК Локомотив-1-     ЛАГ                            5 : 5
    41. СК Галич-Лицар-2-   ФК Леви-2”                                          7 : 0
    42. Буська ДЮСШ- ДЮСШ №37 : 3
        ДЮСШ Енергія-Інтерспорт”  - вихідна.

                                         Півфінали

    1.СК Галич-лицар – ФКЛокомотив –(7:2)    (11:1)
                2.МФК Інтер-Юніор – ДЮСШЕнергія-Інтерспорт- (1:2)  (2: 4)

    Гра за 3-тє місце
    МФК Інтер-Юніор-  ФКЛокомотив-1- 2-1
                                                Фінал
    СК Галич-лицар-1- ДЮСШЕнергія-Інтерспорт- 5-0

         За 5-те місце
    ДЮСШ Дрогобич- Буська ДЮСШ-1 – 3-0
                                          За 7-ме місце
    ДЮСШЕнергія – ЛАГ -  2-8
                                           За 9-те місце
    ФКЛьвів – ДЮСШ №3 – 0-3
                                           За 11-те місце
     ФКЛокомотив-2 – СК Галич Лицар-2 – 2-1   
                                           За 13-те місце
    Буська ДЮСШ-2 – ФК Леви-2 – 0-3


                                  Турнірна таблиця
                                             Група А

    КОМАНДИ
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    І
    В
    Н
    П
    М
    О
    1
    ДЮСШ “Енергія”

    0:8
    1:5
    5:1
    4:2
    3:7
    2:10
    7
    3
    0
    4
    19-35
    9



    4:2



    2
    СК “Голич-Лицар-1”
    8:0

    6:1
    15:0
    17:0
    12:8
    5:3
    6
    6
    0
    0
    63-12
    18







    3
    МФК “Інтер-футзал”
    5:1
    1:6

    6:1
    9:3
    4:3
    7:7
    6
    4
    1
    1
    32-21
    13







    4
    ФК “Локомотив -2”
    1:5
    0:15
    1:6


    3:11
    0:12
    6
    0
    0
    6
    7-53
    0
    2:4






    5
    Буська ДЮСШ
    2:4
    0:17
    3:9



    1:17
    4
    0
    0
    4
    6-47
    0







    6
    ДЮСШ “Дрогобич”
    7:3
    8:12
    3:4
    11:3


    7:7
    5
    2
    1
    2
    36-29
    7







    7
    ФК “Львів”
    10:2
    3:5
    7:7
    12:0
    17:1
    7:7

    6
    3
    2
    1
    56-22
    10









    Група Б

    КОМАНДИ
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    І
    В
    Н
    П
    М
    О
    1
    ДЮСШ “Енергія-Інтерспорт”




    9:1
    10:0

    2
    2
    0
    0
    19-1
    6
    2
    ФК “Локомотив-1”



    5:4
    3:5


    2
    1
    0
    1
    8-9
    3
    3
    ЛАГ



    4:3

    8:4

    2
    2
    0
    0
    12-7
    6
    4
    ДЮСШ №3

    4:5
    3:4




    2
    0
    0
    2
    7-9
    0
    5
    Буська ДЮСШ
    1:9
    5:3





    2
    1
    0
    1
    6-12
    3
    6
    ФК “Леви-2”
    0:10

    4:8




    2
    0
    0
    2
    4-18
    0
    7
    СК “Галич-Лицар-2”








    0
    0
    0
    0
    0
    0

     
    Copyright © 2018. futsal.lviv.ua. Designed by Joomla
    Joomla inotur