HomeЗМАГАННЯДЮФЛ /  Сезон 2016-2017
    ДЮФЛ Львівщини 2016-2017 PDF Друкувати
    Рейтинг Користувача: / 12
    НайгіршеНайкраще 
    П'ятниця, 02 грудня 2016 08:24

     

    Відкритий Чемпіонат Львівщини з футзалу
    серед юнаків 2001 р.н. сезону 2016-2017р.р.
     
     
             1.ФК"Фенікс": Тренер "Роман Мисакрвець" тел. 067 939 13 42 063 473 62 04 ; 050 746 59 79
    2.ФК"Локомотив": "Михайло Музика" 063 261 02 54
    3."Буська ДЮСШ": Іван Томків 067 980 32 33
    4.ФК"Лапаївка": Володимир Рацький 067 999 31 06
    5."Інтер-Енергія": Назар станкевич 067 147 22 77
    6."ДЮСШ Дрогобич": Дмитро курп'як  098 403 69 84
    7."Опір 1": Роман Марич 098 433 05 74
    8."Опір 2": Роман Марич 093 989 85 49

    1 Тур
    1.ФК"Фенікс"-ФК"Лапаївка"         19.11.16     7-3    ОДЮСШ
    2.Буська"ДЮСШ"-"Інтер-Енергія"                  3-1    Мотозавод
    3.Фк"Локомотив"-ДЮСШ"Дрогобич"  
    4."Опір 1"-"Опір 2"              20.11.16     10-6  СКА
    2 Тур
    5."Інтер-Енергія"-ФК"Фенікс"       26.11.16     2-10  Мотозавод
    6.ФК"Лапаївка"- ДЮСШ"Дрогобич"     26.11.16     9-9    ОДСЮШ
    7."Опір 1"-"Буська ДЮСШ"                   3-8    28.  12.16   ОДЮСШ
    8.Фк"Локомотив"-"Опір 2"  27.11.16     6-3    ПТУ-52
    3 Тур
    9.ФК"Фенікс"-"Буська ДЮСШ"             01.12.16     8-4    ОДЮСШ
    10."Локомотив"-ФК"Лапаївка"     11.12.16     3-2    Електрон
    11."Опір-2"-""Інтер-Енергія"                  08.12.16     5-4    Мотозавод
    12.ДЮСШ"Дрогобич"-"Опір-1"                               Дрогобич
    4 Тур
    13."Опір-2"-ФК"Фенікс"                11.12.16     2-6    ОДЮСШ
    14."Опір-1"-ФК"Локомотив"                 
    15.ДЮСШ"Дрогобич"-"Буська ДЮСШ"  10.12.16  3-6    Дрогобич
    16.ФК"Лапаївка"-"Інтер-Енергія" 10.12.16     8-1    Мотозавод
    5 Тур
    17.ФК"Фенікс"-"Опір-1"                17.12.16     8-3    ОДЮСШ
    18."Опір-2"-ДЮСШ"Дрогобич"             18.12.16              СКА
    19."Інтер-Енергія"-ФК"Локомотив"           17.12.16          Мотозавод
    20.ФК"Лапаївка"-"Буська ДЮСШ"                 18.12.16     8-7    ОДЮСШ
    6 Тур
    21.ФК"Фенікс"-ДЮСШ"Дрогобич"                 24.12.16              ОДЮСШ
    22."Опір-1"-"Інтер-Енергія"          25.12.16     5-2    СКА
    23.ФК"Лапаївка"-"Опір-2"            24.12.16     2-6    Лапаївка
    24.ФК"Локомотив"-"Буська ДЮСШ"    24.12.16     12-2  ПТУ-52
    7 тур
    25.ФК"Фенікс"-ФК"Локомотив"   04.01.17     2-7    ОДЮСШ
    26."Опір-2"-"Буська ДЮСШ"                 04.01.17     2-7    СКА
    27.ФК"Лапаївка"-"Опір-1"            28.11.16     6-4    СКА
    28."Інтер-Енергія"-ДЮСШ"Дрогобич"    04.01.17  1-2    Мотозавод

    2 коло
    8 тур
    29.ФК"Лапаївка"- ФК"Фенікс"               28.01.17     3-9    Сокіл
    30."Інтер-Енергія"-"Буська ДЮСШ"               28.01.17              Буськ        
    31.ДЮСШ"Дрогобич"-ФК"Локомотив"  28.01.17            Дрогобич 
    32."Опір-2"-"Опір-1"            28.01.17     4-8    СКА

    9 тур
    33.ФК"Фенікс"-"Інтер-Енергія"              04.02.17     10-6  ОДЮСШ
    34.ДЮСШ"Дрогобич"-ФК"Лапаївка"    04.02.17              Дрогобич
    35."Буська ДЮСШ"-"Опір-1"                 04.02.17     3-0    Буськ
    36."Опір-"-ФК"Локомотив"           03.02.17     9-14  СКА

    10 тур
    37."Буська ДЮСШ"-ФК"Фенікс"           11.02.17              ОДСЮШ
    38.ФК"Лапаївка"-ФК"Локомотив"         11.02.17     3-9    ПТУ-52
    39."Інтер-Енергія"-"Опір-2"          11.02.17              Мотозавод
    40."Опір-1"-ДЮСШ"Дрогобич"             11.02.17              СКА

    11 тур
    41.ФК"Фенікс"-"Опір-2"                18.02.17              ОДЮСШ
    42."Опір-1"-ФК"Локомотив"         17.02.17              СКА
    43."Буська ДЮСШ"-ДЮСШ"Дрогобич"        18.02.17                       Буськ
    44."Інтер-Енергія"-ФК"Лапаївка" 18.02.17              Мотозавод
            
    12 тур
    45."Опір-1"-ФК"Фенікс"                24.02.17              СКА
    46.ДЮСШ"Дрогобич"-"Опір-2"   25.02.17              Дрогобич
    47.ФК"Локомотив"-"Інтер-Енергія"                25.02.17              ПТУ-52
    48."Буська ДЮСШ"-ФК"Лапаївка"                 25.02.17              Буськ

    13 тур
    49.ФК"Фенікс"-ДЮСШ"Дрогобич"                 04.03.17              ОДЮСШ
    50."Інтер-Енергія"-"Опір"             04.03.17              Мотозавод
    51."Опір-2"-ФК"Лапаівка"            03.03.17              СКА
    52."Буська ДЮСШ"-ФК"Локомотив"    04.03.17              Буськ

    14 тур
    53.ФК"Локомотив"-ФК"Фенікс"   11.03.17              ПТУ-52
    54."Буська ДЮСШ"-"Опір-2"                 11.03.17              Буськ
    55."Опір-1"-ФК"Лапаівка"            10.03.17              СКА
    56.ДЮСШ"Дрогобич"-"Інтер-Енергія" 11.03.17             Дрогобич



     
     
     
    Відкритий Чеипіонат Львівщини з футазлу
    серед дітей 2005 р.н.
    сезону 2016-2017 р.р.
     
    ГРУПА      А
    1.Фк"Локомотив": Юрій Наванкевич 097 862 29 30
    2.ЧДЮСШ-1 м.Червоноград: Микола Степований 096 544 75 53
    3."ЛАГ": Михайло Новогольник 096 841 97 09
    4."ЛСДЮШОР-4-1": Ігор Сорока 097 478 07 76
    5."Енергія-сихів": Юрій Ковалишин 063 359 71 84
    6.Фк"Львів 2": Роман Мисаковець 067 939 13 42
     
    ГРУПА      Б
    1.Фк"Львів-1": Андрій Феляк  096 717 23 04
    2."Енергія-інтер": Назар Станкевич 067 147 22 77
    3.ДЮСШ"Енергія": Володимир Лозинський 067 710 85 74
    4.Галич-лицар": Ігор Клецко 067 696 96 70
    5."Старт": Руслан Сас 067 270 35 35
    6.ЛЮСДШОР-4-2: Ігор Шала 096 707 55 13

    1 Тур
    ГРУПА           А
    1.ФК"Локомотив"-"ЛСДЮШОР-4-1"              25.11.16     7-4    ПТУ-52
    2."ЛАГ"-ЧДЮСШ-1             26.11.16              1-4              Політехніка
    3.ФК"Львів-2"-"Енергія-сихів"               26.11.16     7-1    СКІФ

    ГРУПА      Б
    4.Фк"Львів-1"-"Галич-Лицар"                10.12.16     6-5    Духовна академія
    5.ДЮСШ"Енергія"-"Енергія-інтер"       27.11.16     9-2    Комерційна академія
    6."СДЮШОР-4-2"-"Старт"            27.11.16     3-3    ОДЮСШ

    2 Тур
    Група А
    7."Енергія-сихів"- ФК"Локомотив"                  11.12.16     1-10  ПТУ-52
    8."ЧДЮСШ-1 - ЛСДЮШОР-4-1 05.01.17       3-1    Червоноград
    9.ФК"Львів-2"-"ЛАГ"           03.12.16     6-3    Політехніка

    Група Б
    10."Старт"-ФК"Львів-1"                03.12.16     0-13            СКІФ
    11.МФК"Інтер-Юніор"-"Галич-Лицар" 03.12.16     2-1    Мотозавод
    12."ЛСДЮШОР-4-2"-"Енергія"              03.12.16     7-10            Енергія

    3 тур
    Група А
    13."Локомотив"-ЧДСЮШ-1 09.12.16     9-2    ПТУ-52
    14."ЛАГ"-"Енергія-сихів"              10.12.16     5-2    Політехніка
    15."ЛСДЮШОР-4-1"-ФК"Львів-2"        10.12.16     5-10  Сокіл

    Група Б
    16."Інтер"-"Львів-1"    15.12.16     10-0  Мотозавод
    17."Енергія"-"Старт"   11.12.16     3-2    Комерційна академія
    18."Галич-лицар"-"ЛСДЮШОР-4-2"              4-7    Духовна Академія

    4 Тур
    Група А
    19."Львів-2"-"Локомотив"    17.12.16     2-4    Сокіл
    20."ЛСДЮШОР-4-1"-"ЛАГ"         20.12.16     3-4    Палац Мистецтв
    21."ЧДЮСШ-1 - "Енергія-Сихів"  5-0             Червноград

    Група Б
    22."Львів-1"-"ЛСДЮШОР-4-2"                 17.12.16  1-10  СКІФ
    23."Галич-лицар"-"Енерія"            17.12.16              6-9    Духовна Академія
    24."Старт"-"Інтер"                         17.12.16              1-3    Мотозавод

    5 Тур
    Група А
    25."ЛАГ"-"Локомотив"                           24.12.16     5-10  Політехніка
    26.ФК"Львів-2- ЧДЮСШ-1           24.12.16     3-5              Сокіл
    27."Енергія-сихів"-"ЛСДЮШОР-4-1"             27.12.16              3-3    Палац Мистецтв

    Група Б
    28.ФК"Львів-1 - ДЮСШ"Енергія  21.01.17     2-4    СКІФ
    29."Інтер"-"ЛСДЮШОР-4-2"                  24.12.16              4-7    Мотозавд
    30."Старт"-"Галич-лицар"             24.12.16     2-1    Духовна Академія

    2 коло
    6 тур
    група А
    31."ЛСДЮШОР-4-1"-ФК"Локомотив"  28.01.17     3-11  Медінститут       
    32."ЧДЮСШ№1"-"ЛАГ"                         28.01.17              Червоноград      
    33."Енергія-Сихів"-ФК"Львів-2"   28.01.17     1-11  Сокіл

    Група Б
    34."Галич-Лицар"-ФК"Львів-1"    28.01.17     0-10  СКІФ
    35.ДЮСШ"Енергія"-"МФК"Інтер-Юніор"     28.01.17  7-2       Мотозавод
    36.    "Старт"-"ЛСДЮШОР-4-2"   29.01.17     0-4    ОДЮСШ

    7 тур
    Група А
    37.ФК"Локомотив"-"Енергія-Сихів"                05.02.17     9-3    Торг. Акад.
    38."ЛСДЮШОР-4-1"-ЧДЮСШ-1           04.02.17              Медінститут                          
    39.ЛАГ-ФК"Львів-2"            04.02.17     6-4    Сокіл

    Група Б
    40.ФК"Львів-1"-"Старт"                04.02.17     10-1  Локомотив
    41."Галич-Лицар"-МФК"Інтер-Юніор" 04.02.17     1-0    Духовна Семінарія
    42.ДЮСШ"Енергія"-ЛСДЮШОР-4-2             02.02.17     7-5    Палац Мистецтв

    8 тур
    група А
    43.ЧДЮСШ-1 - ФК"Локомотив"            11.02.17              Червоноград
    44."Енергія-Сихів"-ЛАГ                          11.02.17     1-9    Політехніка
    45.ФК"Львів-2"-ЛСДЮШОР-4-1  11.02.17     8-5    Медінститут

            
    Група Б
    46.МФК"Інтер-Юніор"-ФК"Львів-1"               11.01.17              СКІФ
    47."Старт"-ДЮСШ"Енергія"                  11.02.17     3-10  Локомотив
    48.ЛСДЮШОР-4-2 - "Галич-Лицар"               11.02.17              Духовна Семінарія

    9 тур
    Група А
    49.ФК"Локомотив"-ФК"Львів-2"            18.02.17     ПТУ-52
    50.ЛАГ - СДЮШОР-4-1                19.02.17              Медінститут
    51."Енергія-Сихів" - ЧДЮСШ-1             19.02.17              Торг.Акад.

    Група Б
    52.ФК"Львів-1"-"ЛСДЮШОР-4-2"                  19.02.17              ОДЮСШ
    53.ДЮСШ"Енергія"-"Галич-Лицар"               18.02.17              Духовна Академія               
    54.МФК"Інтер-Юніор"-"Старт"                       18.02.17              Мотозавод

    10 тур
    Група А
    55.ФК"Локомотив"-ЛАГ                25.02.17              ПТУ-52
    56.ЧДЮСШ-1 ФК"Львів-2" 25.02.17              Червоноград
    57.ЛСДЮШОР-4-1      -"Енергія-Сиів    25.02.17              Медінститут

    Група Б
    58.ДЮСШ"Енергія"-ФК"Льів-1"  26.02.17              Торгова Академія
    59.ЛСДЮШОР-4-2 - МФК"Інтер-Юніор"       26.0217               ОДСЮШ
    60."Галич-Лицар"-"Старт"            25.02.17              Локомотив
     




    Відкритий Чемпіонат Львівщини
    серед дітей 2006 р.н. сезону
    2016.2017 р.р.
     
    1.Фк"Локомотив": Юрій Наванкевич 097 862 29 30
    2."Пошук": Андрій Феляк 096 717 23 04
    3.Фк"Львів": Ростислав Горецький 097 934 92 81
    4."ЛСДЮШОР-4": Ігор Шала 096 707 55 13
    5."Старт": Руслан Сас 067 270 35 35
    6."Енергія-інтер": Назар Станкевич 067 147 22 77
    7.Фк"Покрова": Остап Горошко 098 850 71 12
    8.ФК"Ямпіль": Остап Горошко 098 850 71 12

    1 Тур
    1.ФК"Локомотив"-"ЛСДЮШОР-4"        19.11.16     15-2  ПТУ-52
    2.ФК"Львів"-"Старт"                     19.11.16     2-2    Сокіл
    3."Пошук"-"Енергія-інтер"           
    4.ФК"Покрова"-ФК"Ямпіль"                  19.11.16     3-4    Палац Мистецтв

    2 Тур
    5.ФК"Локомотив"-"Покрова"                 26.11.16     10-4  ПТУ-52
    6.ФК"Ямпіль"-"Інтер"                    26.11.16     3-9    Палац Мистецтв
    7."Пошук"-"Старт"                        26.11.16     2-2    СКІФ
    8."ЛСДЮШОР-4"-"ФК"Львів"               24.11.16     4-5    Палац Мистецтв

    3 Тур
    9.ФК"Локомотив"-"Старт"   20.11.16     9-0    ПТУ-52
    10."Інтер"-"ЛСДЮШОР-4"  03.12.16     8-4    Мотозавод
    11."Покрова"-ФК"Львів"     03.12.16     5-4    Сокіл
    12."Пошук"-ФК"Ямпіль"               03.12.16     3-8    СКІФ

    4 Тур
    13."Ямпіль"-"Локомотив"    10.12.16     5-13  П. Мистецтв
    14."Пошук"-"Покрова"                  21.01.17     1-2    СКІФ
    15."Інтер"-"Львів"                          11.12.16     3-4    Мотозавод
    16."ЛСДЮШОР-4"-"Старт" 08.12.16     2-4    П. Мистецтв

    5 Тур
    17."Локомотив"-"Львів"                 17.12.16     12-2  ПТУ-52
    18."ЛСДЮШОР-4"-"Пошук"        22.12.16     2-3    П.Мистецтв
    19."Старт"-"Ямпіль"             17.12.16     6-6    Локомотив
    20."Покрова"-"Інтер"           17.12.16     0-3    П.Мистецтв

    6 Тур
    21."Інтер"-"Локомотив"                 24.12.16     1-16  Мотозавод
    22."Старт"-"Покрова"          24.12.16     6-3    Локомотив
    23."Ямпіль"-"ЛСДЮШОР-4"        24.12.16     9-11  П.Мистецтв
    24."Пошук"-"Львів"              24.12.15              СКІФ

    7 Тур
    25."Локомотив"-"Пошук"     04.01.17              ПТУ-52
    26."Львів"-"Ямпіль"              04.01.17     6-5    Сокіл
    27."Покрова"-"ЛСДЮШОР-4"               04.01.17     8-6    П.Мистецтв
    28."Інтер"-"Старт"                         04.01.17     3-1    Мотозавод

    2 коло
    8 Тур
    29.ЛСДЮШОР-4 - ФК"Локомотив"                28.01.17     3-11  Палац Мистецтв
    30."Старт"-"ФК"Львів"                  31.01.17     1-5    Сокіл
    31."Інтер"-"Пошук"              01.02.17     2-2    Мотозавод
    32."Покрова"-"Ямпіль"                  28.01.17     7-10  Палац Мистецтв

    9 Тур
    33."Покрова"-ФК"Локомотив"            04.02.17            1-9          Палац мистецтв
    34."Інтер"-"Ямпіль"              04.02.17     6-2    Мотозавод
    35."Старт"-"Пошук"             04.02.17     2-3    Локомотив
    36."Львів"-ЛСДЮШОР-4              04.02.17     6-5    Сокіл

    10 Тур
    37."Старт"-"Локомотив"                11.02.17     1-9    Локомотив
    38.ЛСДЮШОР-"Інтер"                           09.02.17              Палац мистецтв
    39."Покрова"-ФК"Львів"               11.02.17     3-6    Сокіл
    40."Ямпіль"-"Пошук"                    11.02.17              Палац мистецтв

    11 Тур
    41.ФК"Локомотив"-"Ямпіль"                  18.02.17     9-3    ПТУ-52
    42."Покрова"-"Пошук"                           18.02.17              Палац мистетцв
    43.ФК"Львів"-"Інтер"                     18.02.17              Сокіл
    44."Старт"-ЛСДЮШОР-4             18.02.17              Локомотив

    12 Тур
    45.ФК"Львів"-ФК"Локомотив"     25.02.17              Сокіл
    46.ЛСДЮШОР-4-"Пошук"            25.02.17              СКІФ
    47."Старт"-"Ямпіль"                      25.02.17              Локомотив
    48."Покрова"-"Інтер"                     25.02.17              Палац мистецтв

    13 тур
    49."Локомотив"-"Інтер"                 04.03.17              ПТУ-52
    50."Покрова"-"Старт"                    04.03.17              Палац мистецтв
    51.ЛСДЮШОР-4 -"Ямпіль"          05.03.17              ОДЮСШ
    52."Пошук"-ФК"Львів"                           04.03.17              Сокіл

    14 Тур
    53."Пошук"-ФК"Локомотив"                  11.03.17              СКІФ
    54.ФК"Львів"-"Ямпіль"                           11.03.17              Сокіл
    55.ЛСДЮШОР-4-"Покрова"                  12.03.17              ОДЮСШ
    56."Старт"-"Інтер"                         11.03.17              Локомотив






    Відкритий Чемпіонат ЛЬвівщини
    серед дітей 2008-2009 р.н.
    з футзалу
    сезону 2016-2017 р.р
     
    1.ФК"Львів": Роман Вергун 097 897 90 05
    2.ФК"Локомотив": Олег Чеботарьов 067 795 53 56
    3"ЧДЮСШ 1 м.Червоноград: Микола Степований 096 544 75 53
    4.ФК"Опір": Ігор Карімов 067 900 61 12
    5."Енергія-інтер": Назар станкевич 067 147 22 77
    6."Старт 1": Руслан Сас 067 270 35 35
    7."Старт 2": Руслан Сас 067 270 35 35
    8."Карпати 2": Андрій Беззуб'як 098 503 29 39

    1 Тур
    1.ФК"Львів"-ФК"Опір"        26.11.16     4-3    Сокіл
    2."Енергія-інтер"-"ЧДЮСШ№1"   27.11.16     2-8    Мотозавод
    3.ФК"Локомотив"-"Старт-1"         28.11.16     12-0  ПТУ-52
    4."Старт-2"-"Карпати-2"                27.11.16     3-15  Локомотив

    2 Тур
    5.ФК"Львів"-ФК"Локомотив"       03.12.16     6-5    Сокіл
    6."ЧДЮСШ№1"-"Карпати-2"                 03.12.16     3-0    Червоноград
    7."Опір"-"Старт-2"               10.12.16     3-2    Локомотив
    8."Старт-1"-"Інтер"     04.12.16     2-14            Локомотив

    3 Тур
    9."Інтер-Юніор"-ФК"Львів"          11.12.16     7-3    Мотозавод
    10."Опір"-"Старт-1"             09.12.16     0-5    СКА
    11."Старт-2"-"ЧДЮСШ№1" 10.12.16     0-5    Локомотив
    12.ФК"Локомотив"-"Карпати-2"            10.12.16     10-3  ПТУ-52

    4 Тур
    13.ФК"Львів"-"Старт-1"                17.12.16     3-8    Сокіл
    14."Старт-2"-"Інтер"             17.12.16     1-5    Локомотив
    15."Карпати-2"-"Опір"                   16.12.16              СКА
    16."ЧДЮСШ№1"-ФК"Локомотив"        17.12.16              Червоноград

    5 Тур
    17.ФК"Львів"-"Червоноград"        24.12.16     0-8    Сокіл
    18.ФК"Локомотив"-"Опір"            24.12.16     8-0    Пту-52
    19."Інтер"-"Карпати-2"                  24.12.16     7-5    Мотозавод
    20."Старт-1"-ФК"Локомотив"       24.12.16     10-0  Локомотив

    6 Тур
    21."Старт-2"-ФК"Львів"                04.01.17     3-3    Локомотив
    22."Карпати-2"-"Старт-1"    04.01.17     4-3    Локомотив
    23."Інтер"-ФК"Локомотив"  04.01.17     2-7    Мотозавод
    24."Опір"-"ЧДЮСШ№1"               04.01.17     1-5    СКА
     
    7 Тур
    25.ФК"Львів"-"Карпати-2"            21.01.17     1-5    ОДЮСШ
    26.ФК"Локомотив"-"Старт-2"       21.01.17     6-2    ПТУ-52
    27."Старт-1"-"ЧДЮСШ№1" 21.01.17              Локомотив
    28."Опір"-"Інтер"                           20.01.17     5-16  СКА

    2 Коло
    8 Тур
    29."Опір"-ФК"Львів"                     28.02.17     5-5    Сокіл
    30.ЧДЮСШ№1-"Інтер"                           28.02.17     8-2    Червоноград
    31."Старт-1"-ФК"Локомотив"                28.02.17     1-6    Локомотив
    32."Карпати-2"-"Старт-2"              28.02.17     12-5  Локомотив

    9 Тур
    33.ФК"Локомотив"-ФК"Львів"               04.02.17              ПТУ-52
    34."Карпати-2"-ЧДЮСШ№1                  04.02.17     1-8    Енергія     
    35."Старт-2"-"Опір"                       03.02.17              СКА
    36."Інтер"-"Старт-1"                      04.02.17     6-2    Мотозавод

    10 Тур
    37.ФК"Львів"-"Інтер"                     11.02.17.    1-4    Сокіл
    38."Старт-1"-"Опір"                       11.02.17     3-4    Локомотив
    39."ЧДЮСШ"-"Старт-2"                         11.02.17     6-3    Червноград
    40."Карпати-2"-ФК"Локомотив"   11.02.17              ПТУ-52

    11 Тур
    41."Старт-1"-ФК"Львів"                          18.02.17              Локомотив
    42."Інтер"-"Старт-2"                      18.02.18              Локомотив
    43."Опір"-"Карпати-2"                            17.02.17              СКА
    44.ФК"Локомотив"-ЧДЮСШ№1  18.02.17              Пту-52

    12 Тур
    45."ЧДЮСШ№1-ФК"Львів"          25.02.17              Червноград
    46."Опір"-"Локомотиі"                            24.02.17              СКА
    47."Карпати-2"-"Інтер"                           25.02.17              Мотозавод
    48."Старт-2"-"Старт-1"                           25.02.17              Локомотив

    13 Тур
    49."Старт-2"-ФК"Львів"                          04.02.17              Локомотив
    50."Старт-1"-"Карпати-2"              04.02.17              Локомотив
    51.ФК"Локомотив"-"Інтер"           04.02.17              ПТУ-52
    52."ЧДЮСШ№1-"Опір"                          04.02.17              ЧДЮСШ№1

    14 Тур
    53."Карпати-2"-ФК"Львів"            11.03.17              Сокіл
    54."Старт-2"-ФК"Локомотив"                11.03.17     2-6    Локомотив
    55."ЧДЮСШ-"Старт-1"                          11.03.17              Червноград
    56."Інтер"-"Опір"                                     11.03.17              Мотозавод






     

     
    Copyright © 2018. futsal.lviv.ua. Designed by Joomla
    Joomla inotur