Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
  Home /  ІСТОРІЯ
  Історія PDF Друкувати
  Рейтинг Користувача: / 1
  НайгіршеНайкраще 
  Субота, 26 липня 2014 00:01
  Сезон 1996-1997
  У січні 1996р. розпочався перший Чемпіонат Львівщини та м. Львова. В якому брали участь 11 команд, за які були заявлені відомі футболісти та тренери Олег Родін, Лев Броварський, Микола Дударенко, Борис Розсихін. Грали згідно діючих правил міні-футболу  м’ячем № 4 . Чемпіоном Львівщини стала команда «Приватбанк» , тренером якої був Лев Броварський. Чемпіоном Львова стала команда «Локомотив-ЛатГал» (тренер Микола Дударенко).
   
  Сезон 1997-1998
  9 грудня 1997р. відбулася звітно-виборна Конференція ФМФЛ, на який Головою ФМФЛ було обрано Ю.Ю. Сорочика.  Було вирішено багато правових  питань, вдосконалено документообіг, виготовлено печатку, відкрито розрахунковий рахунок.
  В цей рік була створена команда «ТВД» (президент Мирон Кіндій, тренер Микола Дударенко), яка розпочала свій шлях у міні-футболі з Чемпіонату Львова.
  Третій Чемпіонат Львівщини та Львова , що об’єднав 23 команди (близько 500 футболістів), тривав  протягом січня-березня 1998 р. Чемпіоном стала команда «Колос-Полікомерц» (тренер Григорій Брунець), друге місце посіла команда «Мета- Приватбанк» (тренер Олег Родін), третє – «ЛатГал» (тренер Микола Дударенко). «Колос» та  «ЛатГал» взяли участь в фінальній пульці Чемпіонату України серед команд другої ліги, що проводився в нашому місті в травні. «Колос» став переможцем другої ліги, «ЛатГал» посів четверте місце. Основні витрати по проведенню цих змагань взяла на себе наша Федерація.
  Був проведений турнір «Золотий Колос», присвячений Покрова Пресвятої Богородиці.  Перемогу святкував «Колос» , який  у фіналі здолав «Хлібокомбінат» з рахунком 10:4.
  Першість серед аматорів (Чемпіонат міста) здобула команда «Фото-Квеллє» (під керівництвом Романа Лаби), друге місце – «ВІП-Інвест» (тренер Ігор Кривуцький), третє – «УНА-УНСО» (тренер Роман Цибик). Були також проведені турнір серед Райдержадміністрацій, присвячений Дню Незалежності, що став пізніше традиційним; турнір серед працівників залізничного транспорту, турнір серед працівників харчової промисловості.
   Був проведений турнір «Корн-98», турнір Дирекції «Укртелекому», турнір «Незалежність».
   
  Сезон 1998-1999
  Наступний Четвертий Чемпіонат Львівщини тривав з листопада 1998р. по 14 березня 1999р.  Участь у ньому брали 11 команд. Чемпіоном стала команда «ЛатГал», срібним призером «Енергія», бронзовим – команда «Водоканал». Участь у чемпіонаті брала команда «ТВД», гравець якої Двулят Василь був визнаний кращим гравцем Чемпіонату.
  Команда «Колос» учасник Чемпіонату України серед команд першої ліги, брала участь у нашому Чемпіонаті поза конкурсом.
  Під час проведення Кубка Області був проведений матч між львівськими ветеранськими командами «Карпати» та «СКА». «Карпати» перемогли завдяки серії пенальті. З 9 по 21 березня 1999року був започаткований Кубок ТВД. «ТВД» у фіналі здолали команду «Джура».
  Також був проведений аматорський чемпіонат Львова. Переможцем у якому стала команда «ТВД»-2., друге місце посіла команда «Колос-2, третє – команда «ВІП-Інвест».
  В серпні було проведено турнір серед Райдержадміністрацій та відділення антимонопольного комітету. Цього ж року було започатковано турнір серед працівників засобів масової інформації, спонсорами якого стали фірми « Практик», «Львівська пивоварня». Перемогла команда газети «Експрес». Друге місце – команда «Молода Галичина», третє – ЛТБ. Цього ж року був започаткований Чемпіонат серед банківських структур, в якому взяли участь 10 команд. Переможцем стала команда «Приватбанк».
  Був проведений турнір до 125-річчя  Івана Боберського серед учнівської молоді.
  Сезон 1998-99 років обслуговували 31 арбітр ( серед них арбітр  вищої ліги Ю. Щепанський та арбітри першої ліги Р.Хомляк та Р. Проць), троє інспекторів: В. Осінчук, О. Соломонко та М. Лук’янченко обслуговували ігри національного Чемпіонату.
  У Першій лізі України цього сезону Львівщина була представлена командами «Колос» та «Каменяр» з Дрогобича. Чотири львівські команди «Колос», «Енергія», «ТВД» та «Каменяр» брали участь у Кубку України  (Зона К), що проводилась у Львові. Переможець «Колос» пізніше не змогла виїхати на подальші ігри, а «Енергія» поступилась ФК «Харків» за підсумком двох матчів. У цей же сезон збірна команда нашої області ( за участю Василя Калічака, Сергія Вацяка, Сергія Кольцуна, Юрія Цибика, Ігоря Кудінова, Андрія Саврана, під керівництвом голови комітету з проведення змагань ФМФЛ О. Верещинського)  виборола перше місце у фінальній частині  Всесоюзних літніх  спортивних ігор під патронатом президента України Леоніда Кучми.
   
  Сезон 1999-2000
  16 жовтня 1999 р. відбулася  третя  звітно-виборна Конференція ФМФЛ, на якій  Головою ФМФЛ знову було обрано Ю.Ю. Сорочика.
  У п’ятому Чемпіонаті Львівщини брали участь команди з м. Миколаєва, «Етанол» Бузького району, «Енергія», «Локомотив», «Гвардієць-Динамо», «ТВД». Чемпіоном області стала команда «ТВД», тренер Микола Дударенко. Друге місце виборола команда «Локомотив», очолювана Романом Цибиком. «Енергія» за рахунок особистих зустрічей поступилась «Гвардійцю» (тренер Володимир Когут). Після цього команди «Енергія» (офіційна дата реєстрації 1.07.2001 р.)  та «ТВД» підвищились у класі і представили Львівщину у першій лізі України.
   У Чемпіонаті Львова, що проходив паралельно та закінчився в квітні 2000 р., брали участь 10 команд. Перше місце посіла команда «ТВД-аматор», на другому місці – команда «Прем’єр-Груп», на третьому – «ЛШЕД». У березні цього ж року відбувся другий турнір «ТВД» пам’яті С. Лупола, в якому брали участь 6 команд. Переможцем стала команда «ТВД».
  Чемпіонат серед банків, що тривав понад півтора місяці та зібрав 10 учасників завершився перемогою «Приватбанку», друге місце – «Аваль», третє – «ЗУКБ».
  Традиційний турнір до Дня Незалежності, переможцем якого став «Украерорух».
  Спільно з Львівською міською організацією УНР та відділом роботи з молоддю організували міський дитячо-юнацький турнір серед дворових команд «Львівський двір 2000» у двох вікових групах ( до 13 років та до 16 років) взяло участь 20 команд.
  У вересні 2000 р. в Києві вдруге на Всеукраїнській спартакіаді профспілок збірна команда Львівщини , створена на базі «Львівської пивоварні»,  здолавши в фіналі команду вищої ліги з Сум, знову здобула перше місце.
  З 10 по 19 грудня був проведений турнір серед ветеранів за 40 років до Дня святого Миколая. Перше місце – «Орка», друге – «ТВД-ветеран», третє – «Адміністрація». Також провели міжнародний турнір до Дня енергетиків., що закінчився вже традиційною перемогою Львівської «Енергії».
   
  Сезон 2000-2001
  Чемпіонат Львівщини та м. Львова, якому було надано статус другої ліги західної зони України, проводився з 2 грудня 2000р. по квітень 2001 р та об’єднав 16 представників Львівщини, по 8 у двох групах. В групі А перемогла команда «Прем’єр-груп», друге місце посіла «Енергія», третє – «Украерорух», в групі Б перемогла команда «ТВД-гурт», друге місце – «Приват-банк», третє ? Торговий дім «Софі». Львів був втретє удостоєний честі прийняти в себе фінальну частину Першості серед команд другої ліги. «Прем’єр-груп» здолав своїх суперників і вийшов у першу лігу України. Також таке право було надано  «Енергії». Отже Львівщина була репрезентована в першій лізі Всеукраїнських змагань п’ятьма командами : «Львівська пивоварня», «Прем’єр-груп»», «ТВД», «Енергія» та «Каменяр».
  Весною відбувся традиційний Кубок «ТВД» пам’яті Сергія Лупола, участь в ньому брало 8 команд. Кубок знову лишився у «ТВД». Квітень був присвячений проведенню Кубка Галицької районної адміністрації, в якому брало участь 12 команд; весняному турніру серед відділів освіти. Провели Кубок Незалежності серед жіночих команд, у якому , здолавши в фіналі команду з м. Києва, перемогу здобула «Львів’янка-ЛЛГЗ», що виступала в вищій лізі Всеукраїнських змагань. В першій лізі область представляла жіноча «Енергія».
  7-11 вересня 2001 р. у Києві проводились міжнародні спортивні ігри за участю команд Росії, Азербайджану, Білорусі. Таджикистану, Киргизії. Команда Львівщини у фіналі за серією пенальті поступилась команді Донецька.
  При «Енергії» було відкрито спец клас з міні-футболу та групу з міні-футболу для дітей віком 1987-88 р.н. З’являються дитячо-юнацькі секції. Багато дитячих турнірів проводиться в м. Дрогобич та Миколаїв.

  Сезон 2001-2002
  2 грудня 2001р. розпочався сьомий Чемпіонат Львівщини з футзалу, участь у якому взяли 12 команд.  Перше місце посіла команда « Інвар-Старт».
  У Чемпіонаті серед ветеранів віком від 40 років брали участь 12 команд. Голова комітету ветеранського міні-футбол ФМФЛ Іван Степанович Шимечко був обраний до комітету ветеранів АМФУ.
  Проведено Чемпіонат серед банків Львівщини,  Кубок Лева;  Турнір до 10-ї річниці Незалежності України. Турнір на Кубок фірми «Тайм» до 111 річниці від дня народження Є. Коновальця. Перший Кубок Галичини в якому перемогу виборов «ТВД». Започатковано Чемпіонат окремого батальйону ДПС ДАІ, який став традиційним.
  Загалом в тому сезоні в змаганнях серед дорослих було залучено близько 1700 учасників, а в дитячих змаганнях – до 1000 гравців.
          
  У  восьмому Чемпіонаті Львівщини брало участь 10 команд. Перможцем стала команда «Профі-Львів». Друге місце посіла команда «МДПІ-Городок», третє «Ензим».
  Вперше відбулись змагання другої ліги – Західний регіон. Участь взяли 8 команд , в тому числі команди з міст Новодністровськ (Чернівецької області), Мукачеве, Ужгород. Переможцем стала команда «Інвар- Старт» (тренер Микола Дударенко) , в якій, до речі, дебютували брати Борис та Григорій Баранці. Друге місце посів «Тайм» (тренер Роман Цибик), третє – «Лотос» з Ужгорода (тренер Рудольф Бехер). Після цього команди «Дністер» з Новодністровська та «Тайм» спробували свої сили в першій лізі Всеукраїнських змагань. Проведено Чемпіонат серед банків Львівщини; турнір працівників філій ДК «Укргазвидобування»; Кубок Різдва, Кубок Йордана,
  Другий Кубок Галичини , перемогу в якому здобула команда «ТВД».
   
  Сезон 2002-2003
           Дев’ятий Чемпіонат Львівщини , брали участь 8 команд. Переможцем  стала команда «Мега Клас». Друге місце – «Ензим», третє – «Золотий лимон».
  Першість серед команд другої ліги об’єднала 7 команд: до Львівських команд «Галпідшипник», «Кардинал», «Золотий лев», ТД «Софі», «Енергія»  долучились команди з Рівного та Ужгорода. Місця розподілились таким чином: переможцем стала команда «Золотий лев». Срібло виборов «Кардинал» , бронзові нагороди – ужгородський «Лотос».
   
  Сезон 2003-2004
  Був проведений турнір до Дня захисника Вітчизни на призи газети «Високий замок». Перемогла команда – підрозділ Податкової адміністрації. Започатковано турнір серед митниць Західного регіону, який став традиційним та набув міжнародного статусу. До ветеранського Чемпіонату віком від 40 років долучили Чемпіонат серед ветеранів від 45 років. Участь у змаганнях брали 17 колективів з усієї області. Проведено третій Чемпіонат окремого батальна ДПС ДАІ. У серпні 2003 р. провели Чемпіонат ДПА у Львівській області, участь в якому брали 12 команд.  Організували  прийом національних збірних України та Польщі, які при повних трибунах ПС «Будівельник» провели дві товариські зустрічі.
   
  Сезон 2004-2005
  Надана інформаційна допомога для створення Асоціації міні-футболу Ів.-Франківська.
  27  березня 2004р. проведена V Конференція ФМФЛ, на якій Ю.Ю. Сорочика було обрано Президентом ФМФЛ. Першим віце-президентом – Стефанківа Олександра Миколайовича, віце-президентами: Семака С.С. та Верещинського О.С. До складу Ради ФМФЛ увійшли:Мирон Романович Кіндій, Роман Володимирович Кедик, Грисьо Ярослав Антонович, Верещинський О.С. , Семак С.С.,Карп’як Богдан Іванович , Калічак Василь Богданович, Лук’янченко Микола Іванович ,Гордий Степан Миколайович, Шимечко Іван Степанович, Космина Михайло Юрійович, Соломонко Олександр Васильович,  Гаврих Ярослав Теодорович, Сакаль Сергій Мар’янович,  Майборода Юрій Анатолійович, Ярема Данило.  Ця Конференція запам’яталась виступом представника збройних сил , співорганізатора турніру на призи «Високого замку». Шокований звітом ревізійної комісії , він не міг зрозуміти, як ціла організація може працювати за бюджет, що дорівнює його зарплаті. На жаль, це так, всі ці роки наша Федерація не фінансується ні з яких джерел, окрім членських внесків та епізодичної спонсорської допомоги у вигляді списаної офісної техніки або програмного забезпечення від небайдужих до футзалу осіб.
   
  Сезон 2005-2006
  Х-ий Чемпіонат Львівщини, в якому брали участь 17 команд, перемогу святкувала команда «Профі-Львів», друге місце – «Павук», третє – «Ензим».
  Першість (друга ліга, Західний регіон), брали участь 10 команд. Перше місце – «Галпідшипник», друге  - «ЛДІФК-Енергія», третє – «Кардинал».
  І-ий Чемпіонат бізнес-ліги Львівщини об’єднав сім команд. переможцем стала команда «Артор», друге місце «Енергія», третє – «ТВД».
  Чемпіонат серед банків Львівщини
  Першість серед юнаків 1991-1994 р.н.
  Міжнародний турнір до Дня Енергетика
  Чемпіонат Львівщини серед ветеранів (за 40 років)
  Чемпіонат Львівщини серед ветеранів (за 45 років)
  Першість Львівщини серед ВНЗ (ІІІ–ІV рівнів акредитації)
  Першість Львівщини серед технікумів
  Турнір серед військових формувань на призи газети "Високий замок"
  Турнір серед дітей інвалідів "Повір у себе"
  Кубок "Спортпанорами"
  Чемпіонат УДАЇ УМВСУ у Львівській області
  ІІ  Спартакіада АППБ "Аваль"
  Спартакіада "Укрсоцбанк", зональні змагання
  Кубок Галицької районної адміністрації
  Кубок ТВД пам’яті С. Лупола
  Чемпіонат ДПА у Львівськвй області
  Міжнародний турнір податківців "Дружба"
  IV-ий Кубок Галичини перемогу святкував «Ураган». З Івано-Франківська.
  Чемпіонат митниці Захдного регону
  Кубок ЛОО ФСТ "Динамо"
  Турнір до Дня Незалежності "Нова хвиля"
  Турнір до 110 річниці футболу в Україні
  Проведено засідань Ради ФМФЛ–1, Адміністрації ФМФЛ– 5, Президії ФМФЛ –1, зборів представників команд –9.
   
  Сезон 2005-2006
  ХІ-ий Чемпіонат Львівщини об’єднав 9 команд. Перше місце –«АТ-Інвест», друге – «Ензим», третє – ТД «Софі».
  Першість (друга ліга, Західний регіон) до складу учасників долучились команди «Меркурій-ЧТЕІ» з м. Чернівці, та «Казино» з м. Івано-Франківськ. «Меркурій» посів перше місце, «Казино-36» – друге, «ЛБІ-НБУ» – третє.
  ІІ-ий Чемпіонат бізнес-ліги Львівщини. В якому брали участь 7 команд : Переможцем стала команда «Корн»,  срібло здобули «Карпати-Артор», бронзу «Тайм». Дебютант змагань команда «Львівхолод»  сьогодні  представляє нашу область в першій лізі.
  Чемпіонат серед банків Львівщини
  Першість серед юнаків 1991-1992 р.н., 1993-1994 р.н.
  Кубок студентського самоврядування
  Чемпіонат внутрішніх військ
  Спартакіада працівників профтехосвіти Львівщини
  Кубок Галицької районної адміністрації
  Чемпіонат серед ветеранів ( за 45 років)
  Чемпіонат серед школярів
  Кубок пам’яті С. Лупола
  VII-ий Чемпіонат ДПА у Львівській області
  І-ий турнір Львівської філії компанії  "Київстар Дж.Ес. Ем." до Дня Конституції
  5 Кубок Галичини , який завершився перемогою «Енергії»
  1-ий турнір "Бізнес-партнер-2005"
  Турнір "Дубовий лист" до Дня Незалежності
  Всеукраїнський турнір на призи "Львівської газети"
  Всеукраїнський турнір на Кубок Карпат SAV-сервіс
  Проведено засідань: Ради ФМФЛ – 2, Адміністрації ФМФЛ-1,  Президії ФМФЛ –3, КДК – 1, Апеляційного комітету –1, зборів представників команд – 5.
   
  Сезон 2006-2007
  ХІІ-ий Чемпіонат Львівщини. Брали участь 9 команд. Переможець – « Ензим»,  срібло здобув  «Павук», бронзу ? «Золотий лимон»
  Першість (друга ліга, Західний регіон). До складу учасників долучились команда «Освіта» з Городенки та «Банкір-ТНЕУ» з м. Тернополя. Переможець «Фортеця-КПДУ» з Кам’янця -Подольського Хмельницької області, друге – МФК «Освіта» з Городенки Ів.-Франківської області, третє – ЛБІ-НБУ.
  ІІІ-ій Чемпіонат бізнес-ліги Львівщини переможець – «Хлібокомбінат», друге – Артор, третє - Львівхолод
  Чемпіонат серед банків Львівщини
  Кубок Федерації
  Турнір серед юнаків на призи благодійного фонду А. Котельника
  Кубок Галичини
  Кубок ТВД пам’яті С.Лупола
  І-ий турнір компаній-членів Європейської Бізнес-Асоціації
  І-ий турнір пам’яті І. Фурди
  Міжнародний турнір "Львівська осінь"
  Всеукраїнський турнір "Місту лева-750"
  Кубок "Золота осінь"
  Інтелектуально-пізнавальна вікторина "Гол".
  ІІ-ий турнір Львівської філії компанії  "Київстар Дж.Ес. Ем." до Дня Конституції
  Проведено засідань: Адміністрації ФМФЛ – 3, Президії ФМФЛ – 5, КДК – 3, Апеляційного комітету – 3, суддівського комітету– 1, зборів представників команд – 3.
   
  Сезон 2007-2008
  ХІІІ-ий  Чемпіонат Львівщини Переможець «Павук»,  срібний призер – «Ензим», бронзовий призер ? «Золотий лимон».
  Першість  Західного регіону   завершилась перемогою Городенківської «Освіти», « Банкір-ТНЕУ» з Тернополя виборов срібні нагороди, бронзу здобув «Лемберг»
  IV-ий  Чемпіонат бізнес-ліги Львівщини завершився перемогою команди «Інтерпрес», друге місце –«Меркурій», третє місце ? «Львівхолод»
  Турнір до Дня банківського працівника
  Першість серед дітей 1991-1992, 1993-1994 р.н. та юнаків 1990 р.н.
  Чемпіонат серед ветеранів за 40 р.
  Турнір серед ветеранів за 45 р.
  ІІ-ий турнір серед юнаків на призи благодійного фонду А. Котельника
  Літня Спартакіада збірних команд правоохоронних органів
  Турнір залізничників
  Турнір ДАІ Львівської області
  Всеукраїнський турнір "Львівська осінь-2007"
  Чемпіонат серед школярів
  Кубок пам’яті С. Лупола
  ІІ-ий турнір компаній-членів Європейської Бізнес-Асоціації
  2-ий Кубок пам’яті І.Фурди
  ІІІ-ій турнір Львівської філії компанії  "Київстар Дж.Ес. Ем." до Дня Конституції
  Турнір, присвячений річниці УПА
  Турнір серед професорсько-викладацького складу ВНЗів
  Турнір серед адміністрації та журналістів з нагоди 100-річчя від дня народження Романа Шухевича
  Інтелектуально-пізнавальна вікторина "Гол"
  Турнір серед дітей 1995-1996 р.н. до Дня міні-футболу
  Турнір серед дівчат  1992-1995 р.н.
  Турнір пам’яті воїнів Афганістану
  Турнір до свята Святого Миколая
  12 квітня 2008 р. відбулась шоста Конференція ФМФЛ,  участь у якій брало 70 членів Федерації. Президентом знову було обрано Сорочика Ю.Ю. Віце-президентами: Верещинського О.С., Семака С.С., Лук’янченка М. І. Членами Ради було обрано:
  Вайда Габор Іванович, Валявка Володимир Ярославович,
  Верещинський Олег Семенович ,   Гаврих Ярослав Теодорович,     Гранківський Геннадій Іванович, Грисьо Ярослав Антонович,    Калічак Василь Богданович,  Кедик Роман Володимирович ,
  Кульчицький Ігор Євстахович, Лаба Роман Романович ,
   Лук’янченко Микола Іванович , Майборода Юрій Анатолійович,
   Молочій Мирон Юрійович , Наконечний Іван Іванович,
   Онишкевич Володимир  Андрійович , Проць Роман Омелянович,    Сакаль Сергій Мар’янович, Семак Степан Степанович , Сіренко Романа Романівна , Соломонко Олександр Васильович , Сорочик Юрій Юрійович,  Стефанків Олександр Миколайович, Чепишко Сергій Іванович, Шимечко Іван Степанович,Щепанський Юрій Ярославович (загалом 25 чоловік)
   
  Сезон 2008-2009
  XIV-ий  Чемпіонат Львівщини – 7 команд. Переможець -  «Меркурій», друге місце «Рік-авто» третє – «Павук».
  Першість Західного регіону: « Львівхолод» – перше місце, «Ураган» – друге, «Освіта» – третє.
  V-ий Чемпіонат бізнес-ліги Львівщини змагались 10 команд переможець – «Кардинал-2», друге місце – «УДАІ», третє – «ЛІБС»
  Кубок Львівщини, в якому перемогу здобула команда «УДАІ». Після чого спробувала свої сили в першій лізі всеукраїнських змагань.
  Кубок Західного регіону
  Кубок бізнес-ліги Львівщини
  Першість серед дітей 1993-1994 р.н., 1995-1996 р.н., та 1997-1998 р.н.
  Чемпіонат серед ветеранів за 45 років
  Чемпіонат ДПА у Львівській області
  Всеукраїнський турнір "Львівська осінь-2008"
  Міжнародний турнір працівників митних служб
  Міжнародний турнір присвячений 75-річчю ФСТ "Динамо"
  ІІІ-ій турнір пам’яті І. Фурди
  ІІІ-ій турнір компаній-членів Європейської Бізнес-Асоціації
  Турнір присвячений до Дня гірника
  Міжнародний турнір на Кубок губернатора
  Проведено засідань: Ради – 1, Президії ФМФЛ – 1, КДК – 1, Нарада ФМФЛ – 1.
  Надали  інформаційну та організаційну допомогу для створення асоціацій міні-футболу в м. Стрий, Тернопіль
   
  Сезон 2009-2010
  П’ятнадцятий Чемпіонат Львівщини . Участь брали 16 команд. Переможець – «Меркурій», друге місце – «Імперія», третє – «Кордон».
  Першість Західного регіону. Участь брали 7 команд: з Ужгорода, Коломиї, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська. Переможець – «Поділля-Університет» (Хмельницький) Цього сезону вона бореться в Першості України серед команд першої ліги. Друге місце – «МарСпирт» з Чорткова , третє місце – «Банкір-ТНЕУ» з Тернополя.
  Кубок Львівщини виборола команда «Меркурій»
  Кубок Західного регіону в якому перемогла команда-дебютант з м. Козлів Тернопільської області – «Товтри».
  Суперкубок Львівщини.
  Чемпіонат серед дітей 91-92, 93-94 та юнаків 90 р.н.
  Чемпіонат з футзалу серед ветеранів після 40р.р.
  Турнір серед ветеранів за 45 років.
  Чемпіонат серед ветеранів за 50 років.
  ХІІ Чемпіонат  Державної Податкової Адміністрації.
  Четвертий турнір пам’яті І. Фурди.
  Четвертий турнір з міні-футболу Європейської бізнес-асоціації.
  Кубок Галицької адміністрації.
  Літня Спартакіада ФСТ “ Динамо “ збірних команд правоохоронних   органів.       
  Турнір залізничників.      
  Турнір ДАІ Львівської області.                                                                   17         Міжнародний турнір  ФСТ “ Динамо ” присвячений Дню незалежності України.
  Чемпіонат митниці Західного регіону .                                                        19         Турнір до Дня незалежності.                                                                  
  Турнір серед професорсько-викладацького складу ЛНУ ім. Ів. Франка.
  Турнір серед професорсько-викладацького складу ВНЗів.
  Турнір серед студентів ВНЗів.
  Турнір з міні-футболу пам’яті воїнів Афганістану.
  Турнір „Славутич Golden Cup”.
  Третій турнір на Кубок Укрексімбанку   „Ексім 2010”.
  Турнір до Дня прикордонника.
  Міжнародний турнір «Кубок Львова-2010».

  Сезон 2010-2011
  Шістнадцятий Чемпіонат Львівщини, в якому беруть участь 12 команд.
  Першість Західного регіону, в якій беруть участь 7 команд з Хмельницька, Дунаївців, Городенки, Івано-Франківська, Чорткова, Козліва.
  До Дня міні-футболу були приурочені фінальні Ігри Кубка Львівщини, де перемогу здобула команда Імперія з Червонограда та Кубок Західного регіону, в якому брало участь 8 команд; перемогу святкувала команда з м. Городенка.
  Четвертий Чемпіонат серед сільських колективів, участь в якому беруть 14 команд.

          

   
  Copyright © 2018. futsal.lviv.ua. Designed by Joomla
  Joomla inotur